top of page

Office 2016/2019 - Inštalácia

Krok č.1

Na počítači PC alebo Mac , na ktorý chcete Office nainštalovať prejdite vo webovom prehliadači na adresu www.office.com/setup

Krok č.2

Prihláste sa svojím Microsoft účtom , ktorý už používate v aplikáciach ako Skype, OneDrive alebo na svojom PC, tablete alebo telefóne. Pokiaľ účet Microsoft ešte nemáte, môžete si ho jednoducho vytvoriť. Prihlasovacie údaje k Microsoft účtu si dôkladne uschovajte.

Krok č.3

Zadajte 25 miestny kód (Product key) , ktorý nájdete na zadnej strane karty alebo ,ktorý ste obdržali e-mailom (elektronická licencia).

Krok č.4

Teraz už len ostáva vybrať si krajinu a jazyk , v ktorých chcete Office používať a kliknite na "Ďalej".

Microsoft vám pripravil odkaz na stiahnutie, kliknite na "stiahnuť ihneď". Tento súbor je navrhnutý pre vašu individuálnu licenciu . Po dokončení sťahovania (trvá niekoľko sekúnd) spustíte inštaláciu. Používať ho môžete behom niekoľkých minút od zahájenia inštalácie.

Po inštalácií spustite Office a prvé čo je vhodné spraviť je aktivácia produktu Office (pomocou internetu alebo telefónu).

Z technických dôvodov odosielame objednávky manuálne, počas pracovnej doby (doručenie až počas budúceho pracovného dňa).

bottom of page